akční nabídka akční nabídka

Yuneec Breeze 4K použitý

E-shop > Drony podle Značky > Yuneec > Yuneec Breeze 4K použitý
6 990 Kč včetně DPH
Není skladem Doprava zdarma!

Původní cena: 10 890 Kč Sleva: 36%

Selfie kvadrokoptéra vybavená 4K kamerou, ovládaná pomocí mobilního telefonu, nebo tabletu. Model je vybaven 6 inteligentními letovými režimy, doba letu na jedno nabití je 12 minut.

Představujeme Breeze, letájící kameru navrženou pro vás. Breeze je praktický, kompaktní a váží méně než půl kilogramu. Ovládat jej lze pomocí aplikace Breeze Cam na vašem iOS nebo Android mobilním zařízení. Nyní můžete zachytit své každodenní zážitky z ptačí perspektivy bez jakékoliv námahy, vše v úchvatném 4K UHD rozlišení. Jednoduše Breeze vybalte z krabičky a nechte ho létat.

Komplexní záběry jednoduše

Využijte jeden z pěti automatizovaných letových režimů, abyste mohli zachytit unikátní snímky. Pomocí Selfie a Orbit režimů zachyťte dramatické skupinové fotografie a videa nebo si pořiďte nepřekonatelný záznam z vašeho sportování s režimem Follow Me. Pro pořízení takových záběrů bylo dříve zapotřebí zručného pilota, nyní stačí stisknout tlačítko. Prožijte svůj okamžik naplno a práci přenechte Breeze.

Yuneec Breeze 4K použitý

Yuneec Breeze 4K použitý

Bezpečnost především

Breeze je vybaven optickým pohybovým a infračerveným pozičním senzorem, to umožňuje držet pozici v budovách i venku a létat snadno při jakékoliv příležitosti. Můžete tak bez obav létat s vědomím, že Breeze nebude unášen vzduchem bez ohledu na prostředí. K dispozici jsou funkce pro automatické přistání a pro návrat domů – není potřeba předešlých zkušeností s létáním.


Špičková kvalita obrazu

Breeze pořizuje dechberoucí 4K UHD videa a čisté 13.0 MPx fotografie a vyrovná se dronům dvakrát tak velkým. Užívejte si živý náhled vašeho letu v 720 HD rozlišení na vašem mobilním zařízení.

Yuneec Breeze 4K použitý

Yuneec Breeze 4K použitý

Propojení k sociálním sítím

Sdílení fotografií a videí pořízených s Breeze na vašich oblíbených sociálních sítích je rychlé a snadné. Vyberte fotografii nebo video a jednoduše zvolte sociální síť na které chcete záběry okamžitě sdílet, vše v rozhraní mobilní aplikace. Tak jednoduché to je.


Pozvedněte svého kreativního ducha

Vaše zážitky s přáteli nebo s rodinou můžete pořídit snadněji, než kdy před tím. Možnosti jsou neomezené, jakým způsobem je zachytíte?

Yuneec Breeze 4K použitý

Obsah balení:

  • kvadrokoptéra Breeze se 4K kamerou
  • akumulátor Li-Pol 1150mAh/11,1V
  • nabíječ pohonného akumulátoru (nabíjecí proud 1,5A)
  • sada ochranných oblouků
  • kompletní sada náhradních vrtulových listů
  • plastový přepravní box

 

Letoun

Rozměry 196×196×65 mm
Letová hmotnost 385 g
Akumulátor 3S 11,1 V 1150 mAh LiPo
Čas letu až 12 minut
Maximální letová výška 80 m
Maximální rychlost 5 m/s (softwarový omezovač)
Maximální rychlost stoupání

1 m/s

 

Kamera

Provozní teplota 10 až 40°C
Snímač 1/3.06 CMOS
Efektivní pixely 13 megapixelů
Rozlišení fotografií 4K – 4160 x 3120 pixelů (13 MPx)
Zorný úhel 117°
Rychlost závěrky 1/30 – 1/8000 s
Vyvážení bílé

auto, slunečno, svítání, soumrak, zataženo, žárovka, zář, vypnuto